منوها

یک کراس اوور جدید در ایران خودرو دیده شد + عکس

431
(4/1)
یک کراس اوور جدید در ایران خودرو دیده شد + عکس

یک کراس اوور جدید در ایران خودرو دیده شد + عکس

به تازگی تصویری از محوطه کارخانه تهران ایران خودرو در اختیار رسانه اسب بخار قرار گرفته که حضور یک کراس اوور جدید را نشان می دهد.

با توجه به این تصاویر مشخص است که خودروی حاضر در محوطه ایران خودرو، نسل جدید سوزوکی ویتارا است. این خودرو در جایگاه یک کراس اوور نه چندان بزرگ قرار دارد و ساختار فنی آن به طور کامل متفاوت از گرندویتارا است. پیش از آغاز تحریم ها چند دستگاه سوزوکی ویتارا نسل جدید به ایران خودرو آمد و قرار بود تا این کراس اوور ژاپنی برای رقابت با خودروهای فرانسوی و کره ای در خراسان تولید شود. اما بازگشت تحریم ها سبب شد تا پروژه تولید ویتارا نسل جدید منتفی شود و تنها چند دستگاه از این کراس اوور در کارخانه ایران خودرو باقی بماند.


حال پس از چند سال یک کراس اوور جدید در محوطه ایران خودرو دیده شده که همان ویتارا نسل جدید است و این احتمال را افزایش داده که شاید با لغو تحریم ها، سوزوکی به ایران بازگردد. همچنین برخی می گویند که حضور مجدد این خودروها در محوطه ایران خودرو و خروجشان از انبارها، برای انجام برخی تحقیقات فنی است و شاید مذاکره های مقدماتی برای حضور دوباره سوزوکی با نسل جدید ویتارا آغاز شده باشد.
منابع

نظرات کاربران
ثبت نظر جدید
نظر خود را در مورد این محتوا در این قسمت بنویسید
مرجع فروش قطعات خودرو

فروشگاه قطعات یدکی اتوکلاب در آستانه شروع به کار وب سایت خود پس از سالها تجربه در بازار قطعات یدکی خودرو با ارائه خدمات فروش آنلاین لوازم یدکی تلاش کرده است هر چه بیشتر نسبت به رفاه حال شما مشتریان عزیز گام بردارد ، سرعت در ارسال، پشتیبانی متعهدانه ، تنوع در محصولات و قیمت ، از اهداف اصلی فروشگاه آنلاین اتوکلاب هستند .

آدرس: تهران، بازار، خیابان امیر کبیر ،نرسیده به تقاطع ملت پاساژ سپهر طبقه دوم پلاک F221

image.name

تمامی حقوق این وبسایت برای فروشگاه اتوکلاب محفوظ است
Copyright 2020 - 2024, AutoPartClub. All rights reserved