منوها

گزارش ارزیابی کیفی خودروها در اسفند۹۹ منتشر شد؛ کدام خودروها بالاترین نمره کیفیت را گرفتند؟

220
(4/1)
 گزارش ارزیابی کیفی خودروها در اسفند۹۹ منتشر شد؛ کدام خودروها بالاترین نمره کیفیت را گرفتند؟

گزارش ارزیابی کیفی خودروها در اسفند۹۹ منتشر شد؛ کدام خودروها بالاترین نمره کیفیت را گرفتند؟

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در جدیدترین گزارش خود، ارزشیابی کیفی خودروهای موجود در بازار ایران در اسفند ماه سال ۹۹ را منتشر کرده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین، جدیدترین گزارش ارزشیابی کیفی خودروها با بررسی وضعیت وانت‌ها آغاز شده است. بر این اساس وانت‌ها به دو سطح قیمتی تقسیم شده‌اند که در سطح قیمتی نخست تنها وانت نیوپیکاپ فوتون دیزلی از ایران خودرو دیزل قرار گرفته که سه ستاره کیفیت گرفته است.

در سطح دو قیمتی، وانت نیسان ریچ، سایپا151، کارا2000 تک کابین و کارا2000 دو کابین با قرار گرفتن در رده بالا، سه ستاره کیفیت دریافت کرده‌اند. پس از آن وانت آریسان دو ستاره و وانت نیسان تک سوز و دوگانه سوز نیز تنها یک ستاره کیفیت گرفته‌اند.

در بخش خودروهای سواری نیز یک تفکیک بر اساس قیمت صورت گرفته که در سطح قیمتی نخست تنها تیگو7 شرکت مدیران خودرو قرار دارد و این خودرو سه ستاره کیفیت گرفته است. در سطح قیمتی دو، هایماs7 اتوماتیک ایران خودرو و SWMG01F سیف خودرو چهار ستاره کیفیت گرفته‌اند. در این گروه قیمتی، جکS5، جکS3، تیگو5 و آریزو5 توربو نیز قرار دارند که همگی دو ستاره کیفیت دارند و ام وی امX33 تنها خودرو این گروه است که امتیاز دو گرفته است.

منابع

نظرات کاربران
ثبت نظر جدید
نظر خود را در مورد این محتوا در این قسمت بنویسید
مرجع فروش قطعات خودرو

فروشگاه قطعات یدکی اتوکلاب در آستانه شروع به کار وب سایت خود پس از سالها تجربه در بازار قطعات یدکی خودرو با ارائه خدمات فروش آنلاین لوازم یدکی تلاش کرده است هر چه بیشتر نسبت به رفاه حال شما مشتریان عزیز گام بردارد ، سرعت در ارسال، پشتیبانی متعهدانه ، تنوع در محصولات و قیمت ، از اهداف اصلی فروشگاه آنلاین اتوکلاب هستند .

آدرس: تهران، بازار، خیابان امیر کبیر ،نرسیده به تقاطع ملت پاساژ سپهر طبقه دوم پلاک F221

image.name

تمامی حقوق این وبسایت برای فروشگاه اتوکلاب محفوظ است
Copyright 2020 - 2024, AutoPartClub. All rights reserved