منوها

کوییک ١۵۵ میلیون تومان شد | قیمت روز خودرو در بازار؛ پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۰

328
(4/1)
کوییک ١۵۵ میلیون تومان شد | قیمت روز خودرو در بازار؛ پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۰

کوییک ١۵۵ میلیون تومان شد | قیمت روز خودرو در بازار؛ پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۰

نوسانات قیمتی خودرو‌های کوییک امروز (پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۰) به حداقل رسیده است و تنها خودروی کوییک اتوماتیک پلاس این گروه در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۹۳ درصد افزایش قیمت داشته است و به قیمت ۲۱۵ میلیون تومان رسیده است.

نوسانات قیمتی در بازار خودرو با نزدیک شدن به تعطیلات آخر هفته به حداقل رسیده است و با این وجود این نوسانات قمیتی کماکان در بین خودروهای گروه پراید پابرجا است؛ پراید ۱۵۱ در ۲۴ ساعت گذشته یک میلیون تومان دیگر گران شده است و حالا به قیمت ۱۳۴ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت ۰.۳۸ درصد گران شده است و در حال حاضر ۱۳۸ میلیون تومان قیمت خورده است و مدل پلاس این خودرو نیز در این مدت ۰.۷۱ درصد گران شده است و به قیمت ۱۴۱ میلیون تومان رسیده است.

در این بین نوسانات قیمتی در بازار خودروهای پژو نیز به حداقل رسیده است و با این وجود خودروهای پژو ۲۰۷ اتوماتیک کماکان در حال گران شدن هستند؛ پژو ۲۰۷ اتوماتیک مدل ۱۴۰۰ با رینگ فولادی در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۵۱ درصد گران شده است و به قیمت ۳۹۲ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز در این مدت ۰.۷۹ درصد گران شده است و در حال حاضر ۳۸۰ میلیون تومان قیمت خورده است و ۲۰۷ صندوقدار نیز در این مدت افزایش قیمت را تجربه کرده است و مدل ۱۳۹۸ این خودرو در این مدت ۱.۳۷ درصد گران شده است و در حال حاضر به قیمت ۳۶۵ میلیون تومان رسیده است.

خودروهای گروه تیبا نیز امروز از نوسانات قیمتی در امان بودند و در این بین نوسانات قیمتی در خودروهای گروه دنا نیز به حداقل رسیده است و تنها خودرو دنا پلاس دنده ای توربو در ۲۴ ساعت گذشته افزایش قیمت را تجربه کرده است؛ این خودرو در این مدت ۰.۵۳ درصد گران شده است و ۳۷۷ میلیون تومان قیمت خورده است.

برخی از خودروهای سمند نیز در این مدت افزایش قیمت را تجربه کرده اند؛ خودروی سمند LX EF۷ مدل ۱۴۰۰ در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۸۰ درصد گران شده است و به قیمت ۲۵۰ میلیون تومان رسیده است و سمند LX EF۷ دوگانه سوز نیز در این مدت ۱.۱۱ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است و به قیمت ۲۷۱ میلیون تومان رسیده است.

نوسانات قیمتی خودروهای کوییک نیز امروز به حداقل رسیده است و تنها خودروی کوییک اتوماتیک پلاس این گروه در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۹۳ درصد افزایش قیمت داشته است و به قیمت ۲۱۵ میلیون تومان رسیده است.
منابع

نظرات کاربران
ثبت نظر جدید
نظر خود را در مورد این محتوا در این قسمت بنویسید
مرجع فروش قطعات خودرو

فروشگاه قطعات یدکی اتوکلاب در آستانه شروع به کار وب سایت خود پس از سالها تجربه در بازار قطعات یدکی خودرو با ارائه خدمات فروش آنلاین لوازم یدکی تلاش کرده است هر چه بیشتر نسبت به رفاه حال شما مشتریان عزیز گام بردارد ، سرعت در ارسال، پشتیبانی متعهدانه ، تنوع در محصولات و قیمت ، از اهداف اصلی فروشگاه آنلاین اتوکلاب هستند .

آدرس: تهران، بازار، خیابان امیر کبیر ،نرسیده به تقاطع ملت پاساژ سپهر طبقه دوم پلاک F221

image.name

تمامی حقوق این وبسایت برای فروشگاه اتوکلاب محفوظ است
Copyright 2020 - 2024, AutoPartClub. All rights reserved