منوها

پیشنهاد بی‌سابقه خودروساز داخلی به مشتریان!

364
(4/1)
پیشنهاد بی‌سابقه خودروساز داخلی به مشتریان!

پیشنهاد بی‌سابقه خودروساز داخلی به مشتریان!

کرمان موتور شرایط فروش متنوعی را برای ۲ محصول جک S۳ و جک J۴ اعلام کرده است که حداقل در ۳ سال اخیر سابقه ندارد.

کمبود مشتری، شرکت خودروسازی کرمان موتور را وادار به ارائه پیشنهادات بی سابقه کرده است.کرمان موتور شرایط فروش متنوعی را برای ۲ محصول جک S۳ و جک J۴ اعلام کرده است که حداقل در ۳ سال اخیر سابقه ندارد.

براساس جداول فروشی که منتشر شده، قیمت خودروهای جک S۳ و جک J۴ در ۲ طرح فروش اقساطی و مشارکت در تولید با قیمت قطعی با پیش پرداخت ۵۰ میلیون تومانی برای جک S۳ و پیش پرداخت ۴۰ میلیون تومانی برای جک J۴ به مشتریان ارائه شده است.

و اما در طرح مشارکت در تولید؛ مبلغ پیش پرداخت برای جک S۳ و جک J۴ مبلغ ۲۰ میلیون تومان است که برای موعد تحویل آبان ۱۴۰۰ از مشتریان دریافت می شود.

قیمت قطعی جک J۴ مبلغ ۳۳۵ میلیون و جک S۳ نیز ۴۹۹ میلیون تومان از طرف کرمان موتور اعلام شده است.

کارشناسان معتقدند که این شرایط اگرچه باتوجه به قیمتگذاری محصولات ارائه شده منصفانه نیست و با قیمت این خودروها در چین فاصله زیادی دارد، اما بازهم بی سابقه است و معلوم نیست در صورت عدم استقابل مردم از این طرح به دلیل انتظارات تورمی منفی که احتمال آن زیاد است، کرمان موتور به چه راهکار دیگری متوسط خواهد شد.

منابع

نظرات کاربران
ثبت نظر جدید
نظر خود را در مورد این محتوا در این قسمت بنویسید
مرجع فروش قطعات خودرو

فروشگاه قطعات یدکی اتوکلاب در آستانه شروع به کار وب سایت خود پس از سالها تجربه در بازار قطعات یدکی خودرو با ارائه خدمات فروش آنلاین لوازم یدکی تلاش کرده است هر چه بیشتر نسبت به رفاه حال شما مشتریان عزیز گام بردارد ، سرعت در ارسال، پشتیبانی متعهدانه ، تنوع در محصولات و قیمت ، از اهداف اصلی فروشگاه آنلاین اتوکلاب هستند .

آدرس: تهران، بازار، خیابان امیر کبیر ،نرسیده به تقاطع ملت پاساژ سپهر طبقه دوم پلاک F221

image.name

تمامی حقوق این وبسایت برای فروشگاه اتوکلاب محفوظ است
Copyright 2020 - 2024, AutoPartClub. All rights reserved