منوها

وکالتنامه خودرویی در دوره محدودیت‌ها باطل نمی‌شود

429
(4/1)
وکالتنامه خودرویی در دوره محدودیت‌ها باطل نمی‌شود

وکالتنامه خودرویی در دوره محدودیت‌ها باطل نمی‌شود

وکالت خودرو‌هایی که از تاریخ ۹۹/۹/۱ به علت بسته شدن مراکز شماره گذاری تمام شده است با هماهنگی‌های انجام شده باطل تلقی نمی‌شود.

رئیس پلیس راهور ناجا: وکالت خودرو‌هایی که از تاریخ ۹۹/۹/۱ به علت بسته شدن مراکز شماره گذاری تمام شده است با هماهنگی‌های انجام شده باطل تلقی نمی‌شود.

به گزارش ماشین3 به نقل از صداوسیما، سردار سید کمال هادیان فر گفت: روزانه ۲۰ هزار نفر برای تعویض پلاک به شماره گذاری‌ها مراجعه می‌کنند که ۶۰ درصد این افراد با وکالت نامه می‌آیند.


رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کشور با بیان این که گرچه این موضوع وکالت بسیار اشتباه است، افزود: هر چند روز که مراکز تعویض پلاک براساس دستور ستاد ملی کرونا بسته باشد به همان میزان به اعتبار وکالت نامه‌ها از تاریخ ۹۹/۹/۱ اضافه خواهد شد و نیازی نیست خریداران خودرو برای تمدید تاریخ به دفترخانه مراجعه کنند.

سردار هادیان فر ادامه داد: با آغاز فعالیت مراکز شماره گذاری تعویض پلاک به صورت اینترنتی خواهد بود و مراجعه حضوری برای تعیین زمان نخواهیم پذیرفت.


وی درباره پلاک‌های غیر بومی که ساکن شهر‌های قرمز و نارنجی هستند، افزود: ممکن است برخی از افراد با پلاک شهرستان دیگر در شهر‌های نارنجی و قرمز ساکن باشند و در حال حاضر نگرانند که به خاطر تردد در شهر جریمه شوند.


رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ادامه داد: البته باید پلاک خودرو با محل سکونت مطابق باشد، اما در شرایط کنونی کسانی که ساکن هستند در محل می‌توانند تردد کنند، اما بعد از پایان دوره محدودیت کرونا اگر جریمه‌ای برای آنان صادر شده باشد، می‌توانند با ارائه مدارک سکونت به نزدیک‌ترین محل راهنمایی و رانندگی برای حذف جریمه مراجعه کنند.


منابع

نظرات کاربران
ثبت نظر جدید
نظر خود را در مورد این محتوا در این قسمت بنویسید
مرجع فروش قطعات خودرو

فروشگاه قطعات یدکی اتوکلاب در آستانه شروع به کار وب سایت خود پس از سالها تجربه در بازار قطعات یدکی خودرو با ارائه خدمات فروش آنلاین لوازم یدکی تلاش کرده است هر چه بیشتر نسبت به رفاه حال شما مشتریان عزیز گام بردارد ، سرعت در ارسال، پشتیبانی متعهدانه ، تنوع در محصولات و قیمت ، از اهداف اصلی فروشگاه آنلاین اتوکلاب هستند .

آدرس: تهران، بازار، خیابان امیر کبیر ،نرسیده به تقاطع ملت پاساژ سپهر طبقه دوم پلاک F221

image.name

تمامی حقوق این وبسایت برای فروشگاه اتوکلاب محفوظ است
Copyright 2020 - 2024, AutoPartClub. All rights reserved