منوها

واکسیناسیون کارکنان صنعت قطعه سازی آغاز شد

314
(4/1)
واکسیناسیون کارکنان صنعت قطعه سازی آغاز شد

واکسیناسیون کارکنان صنعت قطعه سازی آغاز شد

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با بیان اینکه از امروز واکسیناسیون کارکنان صنعت قطعه سازی کشورمان آغاز شد، گفت: تاکنون بیش از ۱۰۰ هزار نفر از کارگران شرکت های خودروسازی و قطعه سازی دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرده اند.

سیدجواد سلیمانی در مراسم آغاز واکسیناسیون کارکنان صنعت قطعه سازی اظهار کرد: از دو هفته پیش واکسیناسیون کارگران و کارکنان صنعت خودروسازی آغاز شد و طبق آخرین آمارها بیش از 100 هزار نفر از شرکت های ایران خودرو و سایپا و تعدادی از شرکت های قطعه سازی توانستند دوز اول واکسن کرونا را دریافت کنند.

وی با بیان اینکه واکسیناسیون شرکت های قطعه ساز و خدمات پس از فروش شرکت های خودروسازی آغاز شده است و این امر نوید آن را می دهد که تولید خودرو در آینده ای نزدیک افزایش بیشتری پیدا خواهد کرد، افزود: تمام سعی ما بر این است بعد از آنکه شرکت های خودروسازی و قطعه سازی دوز اول و دوم واکسن کرونا را دریافت کردند، خانواده های کارگران و کارکنان این صنایع نیز تحت پوشش طرح واکسیناسیون قرار گیرند.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با بیان اینکه واکسیناسیون شرکت های خودروسازی و قطعه سازی با هدف افزایش تولید و پاسخگویی مناسب به نیاز خودرویی مردم است، خاطرنشان کرد: طبق هدف گذاری صورت گرفته و در راستای کاهش دغدغه و نگرانی کارگران خطوط تولید 600 هزار نفر در این صنعت واکسینه خواهند شد.

وی اظهار کرد: با انجام واکسیناسیون، سربازان خط مقدم تولید با خیال راحت ادامه خدمت می دهند، از این رو امیدواریم دوز مورد نیاز برای واکسیناسیون کامل فعالان صنعت خودرو و قطعه سازی از سوی وزارت بهداشت و درمان تامین شود.

گفتنی است، در پی تفاهم‌نامه مشترک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و گروه سایپا، این گروه خودروسازی به عنوان نماینده وزارت بهداشت در صنعت خودرو (خودروسازان و قطعه‌سازان) انتخاب شد تا راهبری و هماهنگی اجرای طرح واکسیناسیون کارکنان و کارگران این صنایع را انجام دهد

منابع

نظرات کاربران
ثبت نظر جدید
نظر خود را در مورد این محتوا در این قسمت بنویسید
مرجع فروش قطعات خودرو

فروشگاه قطعات یدکی اتوکلاب در آستانه شروع به کار وب سایت خود پس از سالها تجربه در بازار قطعات یدکی خودرو با ارائه خدمات فروش آنلاین لوازم یدکی تلاش کرده است هر چه بیشتر نسبت به رفاه حال شما مشتریان عزیز گام بردارد ، سرعت در ارسال، پشتیبانی متعهدانه ، تنوع در محصولات و قیمت ، از اهداف اصلی فروشگاه آنلاین اتوکلاب هستند .

آدرس: تهران، بازار، خیابان امیر کبیر ،نرسیده به تقاطع ملت پاساژ سپهر طبقه دوم پلاک F221

image.name

تمامی حقوق این وبسایت برای فروشگاه اتوکلاب محفوظ است
Copyright 2020 - 2024, AutoPartClub. All rights reserved