منوها

قابل توجه سهامداران ایران خودرو (۲شهریور) / خودرو با رشد ۲.۱درصدی به مدار صعود بازگشت

307
(4/1)
قابل توجه سهامداران ایران خودرو (۲شهریور) / خودرو با رشد ۲.۱درصدی به مدار صعود بازگشت

قابل توجه سهامداران ایران خودرو (۲شهریور) / خودرو با رشد ۲.۱درصدی به مدار صعود بازگشت

امروز سهام ایران خودرو با ۲.۱درصد افت، معاملاتی به ارزش ۱۴۰میلیارد تومان را ثبت کرد.در پایان معاملات بورس امروز سهام شرکت ایران‌ خودرو با رشد ۲.۱درصدی، بین نمادهای پرتراکنش قرار گرفت و روز بعدی معاملاتی خود را با قیمت ۲,۳۴۳ریال آغاز خواهد کرد.

امروز خودرو معاملات خود را در رنج منفی آغاز کرد اما طولی نکشید که مثبت شد و در ادامه در محدوده مثبت تابلو خرید و فروش شد. در نهایت خودرو با رشد ۲.۸درصدی، قیمت آخرین معامله ۲,۳۵۸ریال را به ثبت رساند.

 ارزش معاملات امروز خودرو به بیش از ۱۴۰میلیارد تومان رسید و حدود ۵۹۰میلیون برگه سهم جابجا شد که در سمت خرید سهم حقیقی‌ها از این تعداد ۹۰درصد و سهم حقوقی‌ها ۱۰درصد بود. از طرف دیگر ۹۴درصد برگه سهم‌های خودرو را اشخاص حقیقی و ۶درصد از آن‌ها را حقوقی‌ها به فروش رساندند. گفتنی است در معاملات امروز، هر فرد حقیقی به طور متوسط ۱۷میلیون تومان سهام خودرو خرید و ۲۰میلیون تومان سهام به فروش رساند.

 

منابع

نظرات کاربران
ثبت نظر جدید
نظر خود را در مورد این محتوا در این قسمت بنویسید
مرجع فروش قطعات خودرو

فروشگاه قطعات یدکی اتوکلاب در آستانه شروع به کار وب سایت خود پس از سالها تجربه در بازار قطعات یدکی خودرو با ارائه خدمات فروش آنلاین لوازم یدکی تلاش کرده است هر چه بیشتر نسبت به رفاه حال شما مشتریان عزیز گام بردارد ، سرعت در ارسال، پشتیبانی متعهدانه ، تنوع در محصولات و قیمت ، از اهداف اصلی فروشگاه آنلاین اتوکلاب هستند .

آدرس: تهران، بازار، خیابان امیر کبیر ،نرسیده به تقاطع ملت پاساژ سپهر طبقه دوم پلاک F221

image.name

تمامی حقوق این وبسایت برای فروشگاه اتوکلاب محفوظ است
Copyright 2020 - 2024, AutoPartClub. All rights reserved