منوها

شرایط فروش جدید محصولات سایپا اعلام شد/ بدون قرعه‌کشی و محدودیت!

432
(4/1)
شرایط فروش جدید محصولات سایپا اعلام شد/ بدون قرعه‌کشی و محدودیت!

شرایط فروش جدید محصولات سایپا اعلام شد/ بدون قرعه‌کشی و محدودیت!

گروه خودروسازی سایپا شرایط فروش و عرضه جدید محصولات خود را اعلام کرده است. در این طرح فروش ۵ محصول این خودروساز به بازار عرضه می شوند.

در این طرح فروش ثبت نام سایپا مرداد ۱۴۰۰ اعلام شده است که دیگر برخی محدودیت های گذشته در عرضه به صورت پیش فروش وجود ندارد و متقاضیان می توانند فرایند راحت تری را در هنگام ثبت نام طی نمایند.

در این شرایط فروش مشتریان از ساعت ۱۰ صبح ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ به مدت ۲۴ ساعت می توانند به وب‌ سایت فروش محصولات سایپا مراجعه کنند و در هنگام ثبت نام، پیش پرداخت اعلام شده را بپردازند. در این طرح فروش دیگر محدودیت های ثبت نام و مراسم قرعه کشی وجود ندارد و در هنگام ثبت اطلاعات، امکان واریز وجه برای خریداران فراهم است.

در شرایط فروش محصولات سایپا ویژه مرداد ۱۴۰۰ پنج مدل خودرو از جمله کوییک S، ساینا S، کوییک دنده ای، کوییک آر و وانت ۱۵۱ به صورت پیش فروش و با قیمت غیر قطعی عرضه می شوند.

جزییات ارائه شده از سوی سایپا نشان می‌دهد که برای ثبت نام کوییک اس، ۷۷ میلیون و ۴۹۷ هزار تومان، ساینا اس، ۷۱ میلیون و ۲۶۸ هزار تومان، کوییک دنده‌ای ۷۰ میلیون و ۵۳۱ هزار تومان، کوییک دو رنگ ۷۴ میلیون و ۷۰۸ هزار تومان و برای وانت سایپا ۱۵۱، ۵۲ میلیون و ۵۷۱ هزار تومان باید در پیش پرداخت واریز شود. در روز تحویل خودرو، مابقی مبلق بر اساس نرخ روز از مشتریان دریافت می‌شود.

سایپا اعلام کرده تنها راه ثبت‌نام در این دوره ورود به سایت این شرکت، ثبت اطلاعات شخصی، دریافت کد کاربری و ثبت نام خودرو مدنظر خواهد بود.
منابع

نظرات کاربران
ثبت نظر جدید
نظر خود را در مورد این محتوا در این قسمت بنویسید
مرجع فروش قطعات خودرو

فروشگاه قطعات یدکی اتوکلاب در آستانه شروع به کار وب سایت خود پس از سالها تجربه در بازار قطعات یدکی خودرو با ارائه خدمات فروش آنلاین لوازم یدکی تلاش کرده است هر چه بیشتر نسبت به رفاه حال شما مشتریان عزیز گام بردارد ، سرعت در ارسال، پشتیبانی متعهدانه ، تنوع در محصولات و قیمت ، از اهداف اصلی فروشگاه آنلاین اتوکلاب هستند .

آدرس: تهران، بازار، خیابان امیر کبیر ،نرسیده به تقاطع ملت پاساژ سپهر طبقه دوم پلاک F221

image.name

تمامی حقوق این وبسایت برای فروشگاه اتوکلاب محفوظ است
Copyright 2020 - 2024, AutoPartClub. All rights reserved