منوها

دعوت گروه بهمن برای بومی سازی قطعات خودروهای سواری و تجاری

417
(4/1)
دعوت گروه بهمن برای بومی سازی قطعات خودروهای سواری و تجاری

دعوت گروه بهمن برای بومی سازی قطعات خودروهای سواری و تجاری

گروه بهمن در راستای بهره‌گیری از توان علمی و دانش‌فنی برای بومی‌سازی قطعات خودروهای سواری و تجاری اقدام از شرکت‌های دانش‌بنیان و قطعه‌سازان دعوت کرد.

به گزارش «اخبار خودرو»، گروه بهمن به منظور شناسایی شرکت های فعال و توانمند در عرصه بومی سازی قطعات خودرو و استفاده از تمام ظرفیت های صنعت قطعه‌سازی، نمایشگاهی از قطعات و مجموعه‌های مورد نیاز پروژه‌های جدید گروه بهمن را از پنجم بهمن و به مدت چهار روز برگزار می‌کند.

این هولدینگ خودروسازی بستری مناسب برای بومی‌سازی قطعات خودروهای جدید فراهم کرده است تا با تکیه بر دانش مهندسان ایرانی و زیرساخت‌های موجود در صنایع قطعه‌سازی کشور، علاوه‌بر توسعه زنجیره تامین و خودکفایی در تولید خودرو، سهم بسزایی درمیزان اشتغال‌زایی داشته باشد.

به منظور بومی‌سازی قطعات برقی و الکترونیکی، قوای محرکه، تزئینی، پلیمری و ایمنی و عملکردی خودرو، شرکت‌های توانمند و قطعه‌سازانی که تمایل دارند جهت تحقق خودکفایی و شکوفایی در صنعت خودرو همکاری کنند، می‌توانند به محل نمایشگاه واقع در کارخانه بهمن‌موتور مراجعه کنند.

در گام نخست، تولید قطعات موردنیاز در کشور امکان‌سنجی می‌شود و سپس کیفیت قطعات مورد ارزیابی قرار می گیرد، زیرا مهم‌ترین اصل درانجام این پروژه، حفظ کیفیت در کنار خودکفایی و تامین قطعات مورد نیاز خطوط تولید است.

گروه بهمن مشارکت با قطعه‌سازان داخلی را در زمینه بومی‌سازی قطعات آغاز کرده و در حوزه خودروهای تجاری به سهم ۵۶.۳‌درصدی در تولید کامیونت شیلر دست یافته است.

منابع

نظرات کاربران
ثبت نظر جدید
نظر خود را در مورد این محتوا در این قسمت بنویسید
مرجع فروش قطعات خودرو

فروشگاه قطعات یدکی اتوکلاب در آستانه شروع به کار وب سایت خود پس از سالها تجربه در بازار قطعات یدکی خودرو با ارائه خدمات فروش آنلاین لوازم یدکی تلاش کرده است هر چه بیشتر نسبت به رفاه حال شما مشتریان عزیز گام بردارد ، سرعت در ارسال، پشتیبانی متعهدانه ، تنوع در محصولات و قیمت ، از اهداف اصلی فروشگاه آنلاین اتوکلاب هستند .

آدرس: تهران، بازار، خیابان امیر کبیر ،نرسیده به تقاطع ملت پاساژ سپهر طبقه دوم پلاک F221

image.name

تمامی حقوق این وبسایت برای فروشگاه اتوکلاب محفوظ است
Copyright 2020 - 2024, AutoPartClub. All rights reserved