منوها

بنتلی رکورد فروش در سال 2020 را منتشر کرد

385
(4/1)
بنتلی رکورد فروش در سال 2020 را منتشر کرد

بنتلی رکورد فروش در سال 2020 را منتشر کرد

گروه بین الملل: برای بسیاری 2020 سال خوبی نبود، این یک چالش سخت بود و امیدوارم که 2021 بسیار بهتر باشد.

به گزارش خبرخودرو، به راحتی می توان گفت بسیاری از شرکت های صنعت خودرو برای حفظ سرعت بالا تلاش کردند و برخی - مانند شورولت حتی با خودروی اسپرت کامارو - نتوانستند انتظارات را برآورده کنند. ظاهراً هیچ چیز از این نظر برای بنتلی صدق نمی کند.

این تولید کننده خودروهای های عجیب و غریب مستقر خوشحال است که گزارش می کند که با وجود بیماری همه گیر ویروس کرونا و خروج انگلستان از اتحادیه اروپا، در سال 2020 یک سال رکورددار به شمار می آید. این برند در سال 2020، تعداد 112 هزار و 6 خودرو به مشتریان خود تحویل داده است که نسبت به سال گذشته دو درصد افزایش را نشان می دهد. تعداد فروش سال 2020 نشان دهنده بالاترین عملکرد فروش در 101 سال گذشته از این برند لوکس انگلیسی است.

اگر نگاه دقیق تری به وضعیت بنتلی در سال 2020 بیندازیم، نتیجه واقعاً چشمگیر است. در اولین قرنطینه جهانی، تولید در این شرکت به مدت هفت هفته از ماه مارس متوقف شد. برای نه هفته آینده، بازده تولید 50 درصد کاهش یافت. معرفی تعدادی از محصولات تازه شده - از جمله محدوده لیفت شده بنتایگا - توسط بنتلی به عنوان عامل اصلی موفقیت شناخته می شود.

جای تعجب نیست که شاسی بلند لوکس با فروش 37 درصد از کل فروش، پرفروش ترین مدل خودروساز در سال 2020 بود. پس از آن کانتیننتال GT و GT کانورتیبل قرار گرفتند.منابع

نظرات کاربران
ثبت نظر جدید
نظر خود را در مورد این محتوا در این قسمت بنویسید
مرجع فروش قطعات خودرو

فروشگاه قطعات یدکی اتوکلاب در آستانه شروع به کار وب سایت خود پس از سالها تجربه در بازار قطعات یدکی خودرو با ارائه خدمات فروش آنلاین لوازم یدکی تلاش کرده است هر چه بیشتر نسبت به رفاه حال شما مشتریان عزیز گام بردارد ، سرعت در ارسال، پشتیبانی متعهدانه ، تنوع در محصولات و قیمت ، از اهداف اصلی فروشگاه آنلاین اتوکلاب هستند .

آدرس: تهران، بازار، خیابان امیر کبیر ،نرسیده به تقاطع ملت پاساژ سپهر طبقه دوم پلاک F221

image.name

تمامی حقوق این وبسایت برای فروشگاه اتوکلاب محفوظ است
Copyright 2020 - 2024, AutoPartClub. All rights reserved