منوها

ایست دلار؛ ترمز خودرو در بازار + جدول قیمت

355
(4/1)
ایست دلار؛ ترمز خودرو در بازار + جدول قیمت

ایست دلار؛ ترمز خودرو در بازار + جدول قیمت

رصد بازار خودروهای پرتیراژ ایران خودرو در نخستین روز شهریور ۱۴۰۰ نشان دهنده آن است که همزمان با استپ قیمتی دلار قیمت در بازار خودرو هم توقف کرد.

رصد بازار پرتیراژهای ایران خودرو نشان دهنده آن است که پس از دو روز افزایش قیمت در هفته جاری امروز و در سومین روز از هفته جاری بازار محصولات ایران خودرو بدون تغییر در بازار عرضه شدند.

فعالان بازار خودرو نوسان نرخ دلار را یکی از دلایل اصلی ایجاد نوسان در بازار خودرو می دانند، بطوریکه با کوچکترین نوسانی بازار خودرو دچار تغییر می شود. روندی که طی رزوهای اخیر شاهد آن بودیم و بیشتر خودروهای داخلی رشد چند میلیونی را تجربه کردند. اما امروز و با ثابت شدن نرخ دلار بازار پرتیراژهای ایران خودرو هم بدون تغییر در بازار قیمت گذاری شدند.

 در این میان اما فعالان بازار خودرو افزایش نرخ دلار را یکی از دلیل رشد قیمت پرتیراژهای داخلی در بازار می دانند، بطوریکه طی روزهای اخیر بازار شاهد نوسان قیمت دلار بود، نوسانی که توانست این بازار را به خود همراستا کند. طی روزهای اخیر نرخ دلار در بازار روند رو به بالا به داشته و این امر موجب شده تا سایر بازارهای دارایی از جمله بازار خودرو نیز رشد قیمت داشته باشد. اما امروز بازار دلار شکل ثبات پیدا کرد و این امر موجب شد تا بازارهای دارایی تغییری نداشته باشند.

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می توان به «پژو 206 تیپ 2»، « پژو 206 تیپ 5»، «پژو 206 صندوقدار» ، «سمندLX » ، «سمند LX با موتورEF7 » و «سمند سورن» اشاره کرد.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز «سمند LX» در بازار 240 میلیون تومان قیمت خورد. در این میان «سمند LX با موتورEF7» هم بدون تغییر در بازار 259 میلیون تومان قیمت خورد. در میان خودروهای پرتیراژ ایران «سمند سورن» امروز تغییر قیمتی نداشت و در بازار با قیمت 265 میلیون تومان عرضه شد.

«پژو 206 تیپ 5» نیز بدون تغییر در بازار 285 میلیون تومان قیمت گذاری شد. «پژو 206 صندوقدار» نیز در بازار افزایش قیمتی نداشت و با قیمت 280 میلیون تومان عرضه شد.

از سوی دیگر امروز «پژو 206 تیپ 2» نیز امروز در بازار به 250 میلیون تومان رسید.


منابع

نظرات کاربران
ثبت نظر جدید
نظر خود را در مورد این محتوا در این قسمت بنویسید
مرجع فروش قطعات خودرو

فروشگاه قطعات یدکی اتوکلاب در آستانه شروع به کار وب سایت خود پس از سالها تجربه در بازار قطعات یدکی خودرو با ارائه خدمات فروش آنلاین لوازم یدکی تلاش کرده است هر چه بیشتر نسبت به رفاه حال شما مشتریان عزیز گام بردارد ، سرعت در ارسال، پشتیبانی متعهدانه ، تنوع در محصولات و قیمت ، از اهداف اصلی فروشگاه آنلاین اتوکلاب هستند .

آدرس: تهران، بازار، خیابان امیر کبیر ،نرسیده به تقاطع ملت پاساژ سپهر طبقه دوم پلاک F221

image.name

تمامی حقوق این وبسایت برای فروشگاه اتوکلاب محفوظ است
Copyright 2020 - 2024, AutoPartClub. All rights reserved