کاربر مهمان خوش آمدید!
Logo
کاربر مهمان خوش آمدید!
جستجو پیشرفته
فیلترهای محدود کننده:
نوع:
فقط تخفیف دارها
مرتب سازی بر اساس:
بیشترین دیده شده ها
جدید ترین ها
جستجو
آخرین مقاله ها
ترموستات خودرو
ترموستات خودرو

در این مقاله ابتدا به نقش ترموستات در موتور خودرو و در ادامه علائم خرابی این قطعه مهم و در انتها به معرفی ترموستات های خودرو های مزدا خواهیم پرداخت و در این بین به نکاتی مهم در خرید ترموستات آب مزدا اشاره خواهیم کرد که مسیر روشنی در برخورد با خرابی و ایراد در این قطعه پیش رو داشته باشید. سر تیترهای موضوعات : ترموستات چبست؟ نشانه های خرابی ؟ تعویض ترموستات؟ جوش آوردن موتور و نکات ملزم به اجرا به هنگام بالا رفتن دمای آب موتور؟ نگهداری و سرویس ؟ معرفی ترموستات خودروهای مزدا سواری و وانت

مطالعه بیشتر
شناخت دسته موتور های ام وی ام ایکس 33 (mvm x33) ، اتوکلاب
شناخت  دسته موتور های ام وی ام ایکس 33 (mvm x33) ، اتوکلاب

بارها در مقاله های مختلف در مورد اینکه دسته موتور چیست و چه کاربردی دارد در اتوکلاب صحبت کردیم ، ولی در این دانشنامه قصد داریم هر آنچه که در مورد دسته موتور ایکس 33(Mvm x33) لازم به بیان است صحبت کنیم. تعداد دسته موتور های ایکس 33؟ برند های معتبر سازنده؟ و به طور کلی هر آنچه در مورد دسته موتور های mvm x33 نیاز دارین.

مطالعه بیشتر
فیلتر کابین ( فیلتر اتاق )
فیلتر کابین ( فیلتر اتاق )

فیلتر کابین یا فیلتر اتاق خودرو یکی از فیلتر های مهم در خودرو می باشد که صاحبان خودرو کمتر به آن توجه می کنند. چرا باید فیلتر اتاق تعویض شود ؟ وظیفه اصلی فیلتر کابین؟ تعویض فیلتر اتاق؟ چه نوع فیلتر اتاقی برای تعویض مناسب تر است ؟

مطالعه بیشتر
دسته موتور ام وی ام 315 (mvm 315)
دسته موتور ام وی ام 315 (mvm 315)

خودروی ام وی ام 315 همانند هر خودرو دیگر برای سرپا نگه داشتن موتور روی اتاق خودرو دارای دسته موتورهایی می باشد ، ام وی ام 315 در تمامی نسخه های قدیم، نیو و اسپرت خود دارای سه مدل دسته موتور می باشد که در تمامی مدل ها به طور یکسان استفاده شده اند.

مطالعه بیشتر
جدیدترین محصولات
لاستیک چاکدار جلو مزدا 323 | لاستیک تعادل
لاستیک چاکدار جلو مزدا 323  | لاستیک تعادل

لاستیک چاکدار جلو Mazda 323 این محصول گاهآ لاستیک تعادل و یا لاستیک موج گیر نیز شناخته و اطلاق می شود. مناسب برای سیستم تعلیق جلو و هر دو سمت راننده و شاگرد. در صورت نیاز به مشاوره بیشتر با کارشناسان فروش اتوکلاب تماس بگیرید.

45,000تومان
فیلتر روغن مزدا 3 | طرح اصلی
فیلتر روغن مزدا 3 | طرح اصلی

فیلتر روغن موتور مزدا3، این محصول طرح اصلی ( مشابه به اصلی ) می باشد. این فیلتر روغن مناسب برای تمامی مدل ها و تیپ های Mazda 3 قدیم و مزدا 3 نیو می باشد، در صورت نیاز به مشاوره بیشتر در مورد این محصول با کارشناسان فروش اتوکلاب تماس بگیرید.

120,000تومان
تسمه تایم مزدا کارا 2000| موتور میتسوبیشی
تسمه تایم مزدا کارا 2000| موتور میتسوبیشی

تسمه تایم کارا 2000 برند میتسوبوشی اصلی. این محصول مناسب برای تمامی وانت کاراهای 2000 می باشد. در صورت نیاز به مشاوره با کارشناسان ما در اتوکلاب تماس بگیرید.

380,000تومان
قاب بیرونی شیشه لچکی درب جلو چپ ام وی ام 110S
قاب بیرونی شیشه لچکی درب جلو چپ ام وی ام 110S

قاب کورکن بغل آینه درب جلو چپ 110S این محصول اصلی شرکتی و مناسب برای تمامی مدل های 110 اس می باشد.

150,000تومان
آرم لوگو چری تیگو5 جلو، اصلی
آرم لوگو چری تیگو5 جلو، اصلی

لوگوی ( آرم جلو ) تیگو 5 ، این محصول اصلی شرکتی و مناسب برای تمامی مدل های تیگو 5 می باشد.در صورت نیاز به مشاوره بیشتر با کارشناسان فروش اتوکلاب تماس بگیرید.

190,000تومان
جستجو پیشرفته
فیلترهای محدود کننده:
نوع:
فقط تخفیف دارها
مرتب سازی بر اساس:
بیشترین دیده شده ها
جدید ترین ها
جستجو

دانشنامه و اخبار / دانشنامه

دسته موتور ام وی ام 315 (mvm 315)

دسته موتور ام وی ام 315 (mvm 315)

666

خودروی ام وی ام 315 همانند هر خودرو دیگر برای سرپا نگه داشتن موتور روی اتاق خودرو دارای دسته موتورهایی می باشد ، ام وی ام 315 در تمامی نسخه های قدیم، نیو و اسپرت خود دارای سه مدل دسته موتور می باشد که در تمامی مدل ها به طور یکسان استفاده شده اند.

مشکل زاتی دسته موتور های 315:

متاسفانه ام وی ام 315 با ورود خود به بازار خودروی ایران با ایراداتی همچون دسته موتور و دیسک و صفحه روی زبان ها افتاد که البته تا حدودی در نسخه های جدیدتر این خودرو و قطعاتش ، بیشتر توسط طراحان چینی مورد توجه و عنایت قرار گرفت که در نهایت تا حد زیادی رفع ایراد صورت گرفت.

تعداد دسته موتور های Mvm 315:

موتور ام وی ام 315 دارای سه عدد دسته موتور می باشد که با نام های زیر شناخته می شوند:

  • دسته موتور جلو mvm 315
  • دسته موتور بالا چپ mvm 315
  • دسته موتور بالا راست mvm 315

این سه دسته موتور هر یک منحصر به فرد بوده ولی برای تمامی مدل های 315 در تمامی نسخه ها یکسان هستند.

دسته موتور جلو که وزن پایینی موتور را بیشتر متحمل می شود توسط یک پایه دسته موتور به موتور و خودرو متصل می شود ، این دسته موتور در نمونه های اصلی و البته بازاری با کیفیت ، روغنی می باشند.

دسته موتور راست 315 نیز در سمت شاگرد نصب می شود که البته این دسته موتور هم روغنی بوده و دارای یک قسمت چدنی می باشد که از نظر ظاهری این دسته موتور را نسبت به بقیه متمایز می کند .

دسته موتور چپ ، نسبت به دو دسته موتور دیگر از جثه کوچکی برخوردار است و لاستیکی فلزی بوده که با دو ‌پیچ در طرفین به بدنه متصل می شود.


دسته موتورهای 315 را چه مارک و برندی بخریم ؟

پیشنهاد ما همچون دیگر موارد در انتخاب نوع و کیفیت قطعات خودرو در قریب به اکثریت موارد، قطعه با کیفیت اصلی شرکتی می باشد که البته دسته موتور های mvm 315 از این حال مستثنا نیستند ، اما یک موضوع مهم اختلاف قیمت بالای دسته موتور های اصلی و نمونه های بازاری است که در انتخاب دارندگان خودرو تاثیر خواهد گذاشت. دسته موتور های 315 در نمونه های زیر قابل دسترس هستند :

  • دسته موتور های اصلی شرکتی 
  • دسته موتور های وارداتی ( با تنوع و کیفیت های مختلف )
  • دسته موتور های ساخت ایران ( با کیفیت تولیدات مختلف)

که با توجه به تنوع بالای کیفیت این قطعات پیشنهاد میکنیم در صورت سردرگمی برای خرید ، با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا به پاسخ سوالات خود برسید.


دسته موتور 315 را روغنی بخریم یا ساده ؟

توجه داشته باشید که دسته موتور های جلو و راست mvm 315 ذاتا روغنی می باشند که افرادی برای رقابت قیمتی و رفع پارگی های احتمالی دسته موتور که منجر به خالی شدن دسته موتور از روغن می شود ، اقدام به تولید دسته موتور های تمام لاستیکی کردند، اما یک واقعیت وجود دارد که میزان جذب ارتعاشات دسته موتور های روغنی بیشتر از نمونه های تمام لاستیکی هستند که انتخاب هر یک به سلایق شما مصرف کننده گان بستگی خواهد داشت، لذا توجه داشته باشید که دسته موتور های غیر روغنی با هزینه کمتری تولید می شوند و برای رقابت قیمتی توسط تولید کننده گان تولید می شوند.

آیا دسته موتور 315 با ضمانت وجود دارد؟

همانطور که پیشتر بیان شد دسته موتورهای mvm 315 در کیفیت های اصلی شرکتی ، وارداتی و ایرانی در بازار لوازم یدکی خودرو عرضه می شوند.

نکته: فروشگاه اتوکلاب اصلی بودن دسته موتور های Mvm 315 را طی فاکتور رسمی ضمانت خواهد کرد اما ضمانت کارکرد برای دسته موتور های اصلی ام وی ام وجود ندارد ( فروشندگانی که کارکرد دسته موتور اصلی چری را ضمانت می کنند بعد از فروش پاسخگو نخواند بود ) چرا که شرکت مدیران خودرو جوابگو نیست و ضمانتی برای قطعات در نظر نگرفته است.

اما در خصوص ضمانت دسته موتور های وارداتی و ایرانی ام وی ام 315:

فروشگاه اتوکلاب برخی از دسته موتور های مورد تایید خود را با شرایطی ضمانت کرده و طی فاکتور رسمی به فروش می رساند که در خصوص دسته موتور های ضمانت دار 315 می توانید با کارشناسان فروش اتوکلاب تماس بگیرید.

قیمت دسته موتور ام وی ام 315 (Mvm 315):

قیمت دسته موتور های ام وی ام 315 بسته به نوع و کیفیت آنها متفاوت هستند ، ما در فروشگاه آنلاین و حضوری اتوکلاب با ارائه انواع دسته موتور های 315 با کیفیت های ایرانی ، وارداتی و اصلی شرکتی خدمتگزار شما مشتریان همیشگی و وفادار هستیم، ممنون که اتوکلاب را انتخاب می کنید.
برای اطلاعات بیشتر و شناخت نکته های طلایی دسته موتور ها روی لینک زیر کلیک کنید :

دسته موتور چیست ؟

منبع:

اتوکلاب

نظرات کاربران:

ثبت و ذخیره نظر

کلمات کلیدی:

2021 هیوندای توسان
(Ver1.0)
آدرس: تهران - خیابان امیرکبیر - نرسیده به تقاطع خیابان ملت - مجتمع تجاری سپهر - طبقه دوم - پلاک 221اف Copyright 2020 - 2022, Amirhossein Eslamiyeganeh. All rights reserved